Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Чим я можу сьогодні втішити Серце Марії?

2018-10-09

Чим я можу сьогодні втішити Серце Марії?

«- Ангеле, підкажи, чим я можу втішити Серце Марії?

- Молися на вервиці!

- А що це таке вервиця?

- Вервиця – це молитовні роздуми над радісними, скорботними, славними та світлими таємницями життя Ісуса Христа і Марії.»

7 жовтня, в день спомину Діви Марії – Цариці Розарію, діти та молодь Крисовицької парафії з допомогою с.М. Кароліни, приготували містерію на честь Богородиці, заохочуючи до глибшого зрозуміння сенсу розарієвої молитви.

Діти представили 4 частини Вервиці – Радісну, частину Світла, Скорботну та Славну, створюючи вінець троянд для Божої Матері, віддаючи честь за  ЇЇ приклад вірності Богові у всіх ситуаціях життя.

Діва Марія є для нас взірцем як радіти з Божих діл, як жити вірою та як бути світлом для ближніх, як приймати і переживати труднощі в житті та як славити та величати Воскреслого Христа;  І цього можна навчитися від Неї, відмовляючи розарій.

Вервиця захоплює своєю простотою, це не лише молитва; це чудовий засіб освячення і духовного зросту, одна з найкращих шкіл християнського життя.

Молімося на вервиці і ми, з впевненістю, що наші молитви йдуть просто до неба, випрошуючи потрібні благодаті, особливо благодать миру, спокою та злагоди в родинах, спільнотах, в Україні та у цілому світі. 

Переглянути фотографії...

Більше про вервицю…

 

Жити Словом Божим
aside image