Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; Хто вірує в мене - не матиме спраги ніколи."
Йоана 6, 35
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Другу заповідь любові обговорювали дівчата на реколекціях в Крисовичах

2019-11-13

Другу заповідь любові обговорювали дівчата на реколекціях в Крисовичах

8 -10 листопада 2019 року, в монастирі наших сестер в Крисовичах, пройшли триденні реколекції для дівчат 6-8 класів, організаторами яких були сестра Кароліна Баран та о. Андрій Безкоровайний.

Тема реколекцій -  " Люби ближнього свого як самого себе!"
Під час реколекцій, 42 дівчини мали можливість  краще пізнати себе, ще більше утвердитися у вірі та в практикуванні християнських цінностей.
Ділячись враженнями від пережитих реколекцій учасниці зазначили:
"Ці три дні в Крисовичах дозволили мені відпочити від повсякденного життя, досвідчити духовного спокою та більше відкритися на Бога. Реколекції відбулися у дивовижній атмосфері, наповненій зосередженням усієї уваги на Богові - щодня щораз більше ми пізнавали Його, брали участь у святій Месі, приймали Причастя, мали можливість приступити до Таїнства примирення, і час на особисту розмову з Ісусом під час Адорації. Це були лише три дні, а так багато внесли до мого і життя моїх подруг! Я вдячна Богові за те, що дав мені можливість взяти у них участь."
Кася Куц
"Ці реколекції мені дуже сподобались, найбільше зі всіх, на яких я була. Мені дуже сподобався фільм, під час перегляду якого я зрозуміла, що потрібно любити себе таким, яким ти є! Також мені сподобалося, коли ми вийшли за межі монастиря, щоб не просто прогулятися, а допомогти людям! :)
Юля Баран
"Особливо вразила та запам’яталася мені подорож відкритих очей. Ми поділилися на 3 групи і вийшли на околицю Крисович, щоб допомогти людям, котрих зустрінемо на своєму шляху. Ми повністю відкрилися на Боже Провидіння - не знали кого зустрінемо і як зможемо допомогти. Це виявилося чимось неймовірним і чудовою нагодою побачити в людях своїх ближніх."
Вікторія Старунько
Жити Словом Божим
aside image