Навертайтеся і вірте...
Великий Піст_2023
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Вервиця. Таємниця ласки і спасіння.

2020-10-13

Вервиця. Таємниця ласки і спасіння.

Богоматір з'явилася у Фатімі шість разів. Щоразу, являючись дітям, наполягала, щоб молитися на Вервиці. Декларувала, що лише така форма побожності може врятувати світ від катастрофи.

Завдяки Фатімським об'явленням, можна сміливо стверджувати, що вервиця є улюбленою молитвою Богоматері. Це порятунок для світу, для душі та своєрідний букет із п'ятдесяти троянд, подарованих Серцю Цариці неба та землі.

Святий Людовік Марія Гріньйон де Монтфорт говорив про предивну таємницю вервиці, як Таємницю ласки і спасіння. Цей Святий порівнював Вервицю зі складною природою людини. Людська істота має і тіло, і душу, як Святий Розарій. Тіло Вервиці складається із словесних молитов; душа, в свою чергу - зі споглядання таємниць Розарію. Це заодно дуже проста і складна молитва, але що найважливіше - надзвичайно потужна, зміцнююча душу і тіло людини. 

Багато хто скаржиться, що не має часу на щоденну молитву, не кажучи вже про молитву на вервиці. Але ж... зауважмо, що під час того  чи іншого серіалу (60 хвилин) можна відмовити чотири Розарії! Дозвольмо, постараймося, щоб Ісус та Марія, а також молитва - стали центром нашого життя!

Варто!

Як молитися на вервиці...

Жити Словом Божим
aside image