Христос рождається!
Славімо Його!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Марія – жінка, що має велику гідність. День зосередження для дівчат на Сихові

2021-01-04

Марія – жінка, що має велику гідність. День зосередження для дівчат на Сихові

2 січня 2021 року в парафії Святого Михаїла Архангела, що на Сихові, відбувся день зосередження для дівчат під духовним керівництвом Сестер Служебниць НЗ ПДМ та отця Андрія Безкоровайного. Провідною темою дня зосередження було гасло : “ Марія – жінка, що має велику гідність” .
На початку дня, після знайомства, отець Андрій виголосив конференцію на цю тему, а пізніше дівчата у менших групах мали можливість подискутувати та поділитись своїми думками . Також більше заглибились у теми Божого провидіння , чистоти серця , послуху і розпізнання та виконання Божої волі . Під час проповіді на Святій Месі, отець наголошував на важливості відповіді та розуміння питання ким я є . Після Євхаристії, та смачного обіду, ми пройшлися парком Св. Івана Павла ІІ, з колядою до храму Різдва Пресвятої Богородиці . Повернувшись, після школи співу, була можливість тихої Адорації, Сповіді та роздумів над таємницями святого розарію.
І ще , на веселий вечір , нашим завданням було підготовити пантоміми, в яких були представлені сцени з життя Марії . Не забракло також надзвичайно цікавих, інтеграційних забав.
На кінець дня зосередження, сестри подякували усім присутнім за активність, добру атмосферу, а отець Андрій уділив благословіння та побажав дівчатам наснаги у виконанні Божої волі у їх житті.
Дякуємо Богу за спільно прожитий день та надіємось, що такі дні зосередження стануть новою гарною традицією у нашій парафії .


Текст - Марічка Гнатків

Жити Словом Божим
aside image