Бог ся рождає!
Славімо Його!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
Для втомлених життям та реальністю.

2022-01-23

Для втомлених життям та реальністю.

Час різдвяних зустрічей і ... як деякі кажуть: «магічна атмосфера» уже позаду. Ми повернулися до наших буднів. Кожен день тягне за собою важку роботу, завдання, напружений спосіб життя, професійні зустрічі тощо... І цілком можливо, що в цій «звичайності», включаючи поспіх, контакти і «важку» інформацію зі ЗМІ, відчуваєш глибоку самотність?


Нікого вже не здивує факт, що в сучасному світі, деякі з нас живуть у почутті самотності, тривоги, депресії тощо...Що робити в такій ситуації? 

Для тих, хто втомився від навколишньої дійсності, а  і власного життя, пропонуємо уривок міркувань папи Франциска:
"Дорогі брати і сестри, ми ніколи не буваємо самотні. Ми можемо бути далекими, ворожими, можемо навіть визначити себе як «безбожники». Але Євангеліє Ісуса Христа відкриває нам, що Бог не може без нас: Він ніколи не буде Богом «без людини». Це Він не може жити без нас. Це велика таємниця: Бог не може бути «Богом без людини». Це велика загадка. І ця впевненість є джерелом нашої надії, яка міститься в усіх закликах «Отче наш». Коли ми потребуємо допомоги, Ісус не каже нам втратити надію і замкнутися в собі, але звернутися до Отця і з довірою просити Його.
Маю для Вас пропозицію: у кожного з нас багато проблем, потреб... Давайте на хвилинку подумаємо над цими проблемами, над цими потребами. Подумаймо також про нашого Отця, Який не може без нас і який дивиться на нас зараз, і молімося з довірою та надією: Отче наш...
 
 
Папа Франциск, 7 червня 2007 р.
Жити Словом Божим
aside image