Бог ся рождає!
Славімо Його!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
«Досить тобі Моєї благодаті..!"

«Досить тобі моєї благодаті, бо Моя сила виявляється у безсиллі»

2 Кор 12,9
Ці слова Святого Письма, до сьогоднішнього дня супроводжують мене у житті.

Я народилася в Стрілецькому, Мостиського району в добрій католицькій родині. Мені дуже подобалося грати у футбол, займатися спортом, проводити час з друзями, це було усе моє життя. На жаль, настав момент, коли вони  стали  для мене важливіші за Господа…

Дні минали,  я розуміла як день за днем віддаляюся від Ісуса… молитви… Церкви… Але Ісус не залишив мене, поставив на моїй дорозі добру подругу, котра одного разу запропонувала мені піти з нею на Святу Месу. Тоді я зрозуміла, що спорт, м’яч, друзі, вони можуть зачекати, Бог важливіший.

Прийшов момент вибору майбутньої професії, дороги життя.

Я познайомилася зі спільнотою  Еммануель, яка тоді організувала молодіжні зібрання в нашій парафії. Ці зустрічі були  для мене дуже важливими , особливо Адорації  Пресвятих Дарів.

З Сестрами  Служебницями  я ближче познайомилася коли почала співати в парафіяльному хорі, їхнє служіння завжди привертало мою увагу.

Тоді приходили перші думки про монастир… Влітку,  після захисту дипломної роботи, я вирішила поїхати з друзями до Польщі та взяти участь в молодіжному форумі  в Ченстохові, і там вперше порозмовляла з сестрою про те, що відбувається в мені, хоча далі була переконана, що монаше життя це не для мене.

Мені дуже хотілося мати свою сім'ю, проводити час з друзями. Важливим моментом стали для мене реколекції у січні 2014 року у Сестер Служебниць в Крисовичах, де вперше в серці я сказала : «Так, я хочу іти за Тобою, Господи!» Перед остаточним вступом в  монастир, у мене було чимало сумнівів… Для моїх батьків, родини, моє рішення було великою несподіванкою, їхні слова на прощання я ніколи не забуду: «Будь щасливою, про нас не турбуйся!»

7 вересня 2014 року, я вперше переступила поріг  монастиря сестер Служебниць НЗ ПДМ. Розпочала формацію, а 12 серпня 2018 року я склала свої перші монаші обіти.

Дякую Тобі, Господи, за цю дорогу, на яку Ти мене запросив, якою ведеш і вестимеш. Твоя сила діє в моїй слабкості, де я не домагаю, Ти там і мені допомагаєш! Дякую, Господи! Я щаслива з Тобою, і я хочу служити Тобі до кінця життя.
Жити Словом Божим
aside image