Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний
Помилуй нас!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
НОВЕННА до БЛ. Едмунда Бояновського

Новенна до блаженного Едмунда Бояновського

 

День 1 – Блаженний Едмунд - довірливий Божому Провидінню.

Блаженний Едмунде, багаторазово ти виражав свою довіру в Боже Провидіння. Виражаючи захоплення над Божою добротою, Його передбаченим і мудрим провадженням, ти розпочинав завдання, яке було понад людські твої сили.

Ти знав, що ти є знаряддям у Божих руках, і у тяжких хвилинах, ти черпав сили з віри в Божу міць, яка видавала плід глибокої вдячності: «Увечері до моїх звичайних молитов я додав щирі подячні молитви за день […], у якому мені Господь Бог пред’явив багато милосердя і свого чудесного Провидіння». Блаженний Едмунде, навчи нас довіряти Богу, щоб ми не піддавались сумнівам, випроси нам віру, щоб ми помічали чудесні справи Божого Провидіння. Амінь.

Отче наш… Радуйся Маріє… Слава Отцю…

Блаженний Отче Едмунде, молись за нас

 

День 2 – Бл. Едмунд – ревний шанувальник Євхаристії

Блаженний Едмунде, для тебе Євхаристія була центром життя, найважливішим моментом дня. Ти з вівтаря брав Божу силу, потрібну на кожну хвилину, ти цінив велику вартість частого Святого Причастя і приймав його як найбільший скарб Божої любові. Перебуваючи перед Пресвятими Дарами довгі години, ти набирався сил, щоб служити ближньому, як самому Ісусові. Ревний Шанувальнику Євхаристії, підкріпи нас прикладом своєї ревної молитви і навчай нас розуміння тієї великої Таємниці віри. Через своє заступництво вчини, щоб підкріпляючись Хлібом Життя, ми дійшли до остаточної мети – до участі в житті Пресвятої Трійці. Амінь.

Отче наш… Радуйся Маріє… Слава Отцю…

Блаженний Отче Едмунде, молись за нас

День 3 - Бл. Едмунд – відданий шанувальник Непорочної Марії

Блаженний Едмунде, усе твоє життя було назначене глибокою пошаною до Божої Матері. Ти, навчений досвідом, знав,  що Їй можна довіритись. Ти приходив до Неї у кожній радості і смутку, ти Їй довіряв свої плани, роздумував таємниці Її життя. Шанувальнику Богородиці, випроси нам благодать, щоб ми любили Марію так, як ти Її любив. Допоможи нам «взяти Її до себе», щоб навчала нас бути витривалими у вірі і впроваджувала Духа Свого Сина – Христа у щоденність нашого життя і наших родин. Амінь.

Отче наш… Радуйся Маріє… Слава Отцю…

Блаженний Отче Едмунде, молись за нас

 

 

День 4 – Бл. Едмунд – людина молитви

Блаженний Едмунде, усе твоє життя було пройняте простою і глибокою молитвою. Уміння спілкування з Богом, старанне шукання і виконання Його волі чинили тебе вірним сином Церкви і видимим знаком спасенної благодаті Христа, а також приносили наслідки з апостольської праці, яку ти розпочинав. Блаженний Заступнику, випроси нам у Бога благодать неустанної і ревної молитви, щоб ми, працюючи для ближніх згідно свого покликання, старалися про унаслідування в собі Божого життя, яке ми отримали на святому хрещенні. Амінь.

Отче наш… Радуйся Маріє… Слава Отцю…

Блаженний Отче Едмунде,  молись за нас

 

День 5 - Бл. Едмунд – людина простого серця

Блаженний Едмунде, ти відкрив вартість і красу Євангельської простоти. В її дусі ти зростав і формував спільноти Служебниць Марії. Ти слухав дихання Духа Істини і Любові, щоб стати видимим знаком і свідком Євангелія. Наш Заступнику, випроси нам у Бога дар простого і покірного серця. Навчай нас істини і праведності в способі життя,  словом і дією, щоб ті, хто з нами зустрінеться, розпізнали в нас Христа. Амінь.

Отче наш… Радуйся Маріє… Слава Отцю…

Блаженний Отче Едмунде,  молись за нас

 

День 6 – Бл. Едмунд – щира і добра людина

Блаженний Едмунде, у пам'яті людей ти залишився як людина повна милосердя, яка не занедбувала жодної нагоди для її виконання. Через твої руки Господь пред’являв своє Провидіння до дітей, до хворих, до вбогих, гордовитих і скривджених в очах цього світу. Випроси нам дар «уяви милосердя», благодать відкритого серця, щоб ми в потребуючих помічали Обличчя Христа. «Щира і добра людино», молись за нас, щоб наприкінці життя і про нас можна було сказати: усе їхнє життя «це одна тема любові, це безперервна пам'ять про того, хто страждає, а забуття про себе - це постійна милість». Амінь.

Отче наш… Радуйся Маріє… Слава Отцю…

Блаженний Отче Едмунде, молись за нас

 

День 7 – Бл. Едмунд – взір терпеливості в суперечливостях

Блаженний Едмунде, у своєму житті багаторазово ти бував у важких ситуаціях; переживав їх на колінах, віддаючись Богу: «Я пішов занести Господу Богу в жертві своє болюче серце. Я гаряче молився, але не словами, не думкою,  тільки з почуттям усього серця і душі. Я просив милосердного Бога про благодать витривалості, і щоб дав мені силу повністю погоджуватись з Його святою Волею». Твій приклад життя нам показує, що варто довіритись Богу і дозволити Йому себе провадити, бо Господь Бог є любов'ю і піклується про все, що нам є необхідне, і дає нам більше дарів, ніж очікуємо. Навчи нас, блаженний Едмунде, такої терпеливості в хвилини випробування, які ти пережив, щоб ми перемогли суперечливості життя і зустрілися з тобою на бенкеті вічної радості у небі. Амінь.

Отче наш… Радуйся Маріє… Слава Отцю…

Блаженний Отче Едмунде, молись за нас

 

День 8 – Бл. Едмунд – який з'єднував багатьох навколо добра

Блаженний Едмунде, ти, проваджений вразливістю розпізнання потреб, знав, що сам не подолаєш людських злиднів. Тому поширював коло людей доброї волі в переконанні, що свідоцтво любові у спільноті, яка згромаджена в ім'я Христа - це гарантія плідного апостольства. Навчи нас такої відвертості і перебування в любові, яка втішає Боже Серце і дієво громадить багатьох людей навколо добра, стаючи джерелом Божого благословення. Амінь.

Отче наш… Радуйся Маріє… Слава Отцю…

Блаженний Отче Едмунде, молись за нас

 

День 9 – Бл. Едмунд – наш духовний батько

Блаженний Едмунде, ти даний Церкві як приклад світського християнина, який в повноті жив таємницею святого хрещення. Героїчний свідку Євангелія ти залишив нам прозорий видимий знак, як в усіх діях керуватися бажанням, щоб люди стали учасниками спасіння. Покликаний до духовного батьківства, ти брав силу з внутрішнього з'єднання з Батьківством Бога. Дякуємо тобі за свідоцтво дозрілої відповідальності, за винятковий приклад жертовної і мудрої праці для людини, Батьківщини і Церкви. Ми потребуємо твого серця і батьківської долоні, яка безпечно буде нас провадити серед сучасних суперечливостей світу і додасть нам відваги у захисті – так сьогодні загрозливого – людського життя, від зачаття до природньої смерті. Підтримуй нас в паломництві віри, з любов'ю схились над нами і заступайся у Предвічного Отця, щоб наше особисте покликання було службою життя і поширенням цивілізації любові. Амінь.

Отче наш… Радуйся Маріє… Слава Отцю…

Блаженний Отче Едмунде,  молись за нас

Жити Словом Божим
aside image