"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae
Христос Воскрес! Воістину воскрес!
Христос Воскрес! Воістину воскрес!
Новини
Свято Божого Милосердя

2017-04-21

«Хто в цей день приступить до Джерела Життя, –сказав Христос, – той отримає цілковите відпущення (Щ. 300). У цей день відкрита глибина Мого Милосердя, виливаю ціле море милостей на душі, які наблизяться до джерела Мого Милосердя; (…) хай не боїться наблизитися до Мене жодна душа...

Детальніше
З Воскресінням Христовим!

2017-04-15

АЛІЛУЯ! У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового Воскресіння! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого...  

Детальніше
Великопосні постанови на кожен день для дітей

2017-04-12

Діти з охоронки блаженного Едмунда Бояновського, що в Крисовичах, кожного дня виконували великопосні постанови написані сестрами на конкретний  день, щоб краще переживати... зрозуміти час посту... більше полюбити Христа та ближнього свого...

Детальніше
V зустріч молоді Мостиського деканату

2017-04-09

Коли Марія в Євангелії каже: «Велике вчинив мені Всемогутній», – це означає, що «великі справи» ще не завершилися, а все ще тривають тут і тепер...

Детальніше
Чим Марія привернула увагу Бога?

2017-04-06

Привернути увагу на себе – це притаманно мабуть кожній жінці. Дехто пояснює це потребою, а хтось каже, що це слабість жіноча. Залишається проста правда, що жінка без уваги почуває себе погано, тому робить все, щоб на неї звернули таки увагу. Одяг, поведінка, мовлення, жести...

Детальніше
Великий піст – пора душевного прозріння

2017-04-04

У неділю, 2 квітня в Народному домі с. Крисовичі відбулася духовна година на тему: «Великий піст – пора душевного прозріння», яку організували та провели зав. бібліотекою К. Левицька, зав. народним домом О. Єпіксімова та сестра Кароліна – служебниця Непорочної Діви Марії.

Детальніше
Святий Йосип – приклад для наслідування

2017-03-15

Погляньмо уважно на літанію до св. Йосипа. Молитовні заклики цієї літанії являють нам образ Обручника Пресвятої Діви Марії та Опікуна Ісуса. Наче шматочки мозаїки вони вимальовують нам постать Йосипа і заохочують кожного з нас наслідувати його.

Детальніше
Тільки в Тобі сила моєї душі

2017-03-06

3-5 березня в нашому монастирі, в Крисовичах зібралося понад 40 підлітків, щоб пережити реколекції на тему таїнства Сповіді...

Детальніше
«Боже слово – це дар. Інша особа – це дар». Послання Папи Франциска на Великий Піст 2017

2017-02-27

Великий Піст – це новий початок, дорога, що веде до надійної мети: до Пасхи Воскресіння, до перемоги Христа над смертю. Цей період завжди звертається до нас із наполегливим запрошенням до навернення: християнин покликаний повернутися до Бога «усім своїм серцем» (Йоіл 2,12), щоб не вдовольнятися пересічним життям, але зростати у приязні з Господом...

Детальніше
Koнфeренцiя для батьків дітей з охоронки ім. бл. Едмунда Бояновського на Сихові

2017-02-23

В четвер, 23 лютого відбулася чергова зустріч - кoнфeренцiя для батьків дітей з охоронки ім. бл. Едмунда Бояновського на Сихові тa всіх, хто шукає допомоги, щоб добре, виховати свою дитину.

Детальніше
Ювілей 25-річчя Домашньої Церкви Руху Світло-Життя в Україні.

2017-02-13

«Кожен з нас має бути шедевром як Божої думки, так і Божого діяння» О. Франциск Бляхницький.

Детальніше
Радість з народження Христа в охоронці на Сихові

2017-02-04

31 січня в охоронці ім. бл. Едмунда Бояновського на Сихові, діти представили інсценізацію різдвяного дійства "Вертеп", де розкрили подію Різдва Христового.

Детальніше
Зустріч богопосвячених осіб Львівської Архідієцезії в Санктуарії Матері Божої Фатімської, в Крисовичах.

2017-02-01

1 лютого 2017 року, в переддень  Стрітення Господнього,  в черговий раз, відбулася зустріч богопосвячених осіб різних чернечих спільнот , які виконують свої служіння у  Львівській Архідієцезії. Цього року гостинними господарями зустрічі були парафія Матері Божої Фатімської в Крисовичах  та  Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії.

Детальніше
Відбулись реколекції "ECCE ANNCILLA DOMINI". Свідчення учасниці.

2017-01-30

Марія – надзвичайна Жінка і одночасно найдосконаліший взірець Людини. Зрозуміти її відносини з Богом і ближнім є найкращою школою зрілості та допомогою в тому, щоб стати справжнім християнином. Від 12 до 15 січня у монастирі сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Крисовичах, відбулися реколекції для дівчат, в яких взяли участь понад 40 осіб. 

Детальніше
«Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя»

2016-11-01

Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» - гасло ХІІІ Архідієцізіального дня молоді,що відбувався у Брюховичах у перший вікенд вересня. Цього року молодь брала участь у багатьох важливих подіях в житті дієцезії. Зустріч розпочалась привітанням учасників...

Детальніше
10 літній ювілей Сестер Служебниць НДМ і охоронки ім.блаж.Едмунда Бояновського на Сихові

2016-10-15

15 жовтя цього року відбувся 10 літній ювілей Сестер Служебниць і охоронки, яку провадять сестри при парафії св. Архангела Михаїла на Сихові у Львові. B 11.00 годині розпочалася урочиста Євхаристія яку очолив єпископ Леон Малий...

Детальніше
 11 жовтня, в парафії Матері Божої Фатімської в Крисовичах, молодь деканату Мостиського,  віддавала честь Пресвятій Богородиці

2016-10-11

В суботу 11 жовтня, в парафії Матері Божої Фатімської в Крисовичах, зібралася молодь деканату Мостиського, передусім щоб віддати честь Пресвятій Богородиці, але також щоб прийняти і занести до своїх парафій мініатюрні символи світових днів молоді,та Іскру Милосердя з Лагєвнік, котра вирушила в день канонізації Йоана Павла II до різних церков, установ і сімей по всій Польщі, а завдяки кс. Павлові Антоляк ( настоятелеві Крисовицької парафії) потрапила і до нас, на Україну.

Детальніше
Ісусе, будь милосердний для нас та цілого світу!

2016-08-01

Ісусе, будь милосердний для нас та цілого світу! Не будьмо байдужими до тих подій, що відбуваються сьогодні на Україні! Не лінуймося і не забуваймо молитись про мир та добро в нашій Батьківщині!

Детальніше
«Маріє, допоможи стати кимось» — під таким гаслом з 15 по 31 липня у м. Долина Івано-Франківської області відбулися реколекції у формації Руху Світло-Життя.

2016-07-31

«Маріє, допоможи стати кимось» — під таким гаслом з 15 по 31 липня у м. Долина Івано-Франківської області відбулися реколекції у формації Руху Світло-Життя. У реколекціях взяли участь 54 учасники віком 13-14 років із Львівської архидієцезії. Проводив реколекції о. Назар Білик, йому допомагали семінаристи Роман Брода та Володимир Сивак, с. Кароліна Баран із Згромадження Сестер Служебниць НДМ, а також 6 аніматорів.

Детальніше
«Слова навчають, але приклади потягають» 
- реколекції з блаженним Едмундом Бояновським

2014-12-09

Від 9-12.01 в монастирі Сестер Служебниць НДМ ( РКЦ), що в Крисовичах Мостиського району, Львіської області відбулися реколекції для молоді, в котрих взяло участь майже 50 учасників. Зрозуміти вислів «Слова навчають, але приклади потягають» молоді допоміг приклад блаженного Едмунда Бояновського, засновника Згромадження Сестер Служебниць,www.sluzebniczki.org.ua про життя якого о. Херубін Жилка, францисканець та Сестри розповіли у світлі євангельських постатей, щоб заохотити учасників до поглиблення зв’язку з Богом.

Детальніше
Зустріч Архієпископа Мечислава зі спільнотою Руху Світло-Життя

2014-05-16

В днях 16-18 травня в монастирі Сестер Служебниць НДМ, що в Крисовичах (Львівська область) відбулася формаційна зустріч молоді, що приналежить до руху "Світло Життя". Ця зустріч була підсумком усіх реколекцій, які відбувались протягом року. Першого дня, в пятницю, завітав до нас архієпископ Мечислав Мокшицький. Прибув, щоб передусім зустрітися та поговорити з нами, розділити наші радощі та смутки, але також, щоб поділитись свідоцтвом про життя святого Йоана Павла ІІ. На зустріч прибули також священники Мостиського деканату. Слухаючи розповіді Архієпископа, я дізнався багато нового та цікавого про Йоана Павла ІІ.

Детальніше
День молоді Мостиського деканату — у спільноті та єдності сила

2014-04-12

У суботу, 12 квітня, відбувся ІІ День молоді Мостиського деканату (Львівщина) у монастирі Матері Божої Неустанної Помочі у м. Мостиська. Молодь зібралась з різних парафій деканату, а саме: с.Пнікут, с.Крисовичі, с.Стрілецьке, с.Тщенець, с.Мишлятичі і звичайно м.Мостиська. На зустріч також приїхав музичний гурт «Voice of God» зі Львова. У своєму привітанні отець-декан Станіслав Венгжинський підкреслив важливість таких зустрічей, під час яких зміцнюється віра і любов до Церкви.

Детальніше
Оазові реколекції в Крисовичах

2014-04-04

З 04-06 квітня 2014 р. у Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, що у с. Крисовичі (Мостиський р-н, Львівська обл.) відбулися оазові реколекції. Їх проводив ксьондз Назар Білик (вікарій парафії св. Йоана Хрестителя у м. Мостиська). Тема реколекцій: „4 зустрічі з Євангелією від св. Луки”. Так, як і всі євангелисти, Лука хоче показати, як в історії Бог веде людину до спасіння через Ісуса Христа. Він у „своїй” Євангелії не подає цілого життєпису Ісуса Христа, а висвітлює лише деякі події й проповіді, котрі були необхідні для глибшого пізнання Спасителя. Оскільки Лука мав медичну освіту, він більше уваги приділяв оздоровчим чудесам Ісуса.

Детальніше
Святкова містерія

2014-01-29

29 січня гурт театральний «Sanctus Michael”, приготував виставу під назвою» Святкова містерія»б тобто Вертеп. В виставі я старілась показати не тільки події які відбувалися 2000 років тому , а і зачіпити може краще перенести проблеми на сучасні такі як – Сцена покинутої дитини , мама яка не мала місця для дитини в своєму серці щоб прожити продавала своє тіло , приймала наркотики. Дитину виховували хресні батьки, старалась я показати прощення дочки коли мама повертається до неї просить пробачення.

Детальніше
Святий Миколай

2013-12-18

18 грудня - в охоронці при парафії св. Архангела Михаїла (Львів-Сихів) відбулось свято св. Миколая. 

Детальніше
Реколекції для молоді

2013-11-22

22-24 листопада відбулися реколекції для молоді у формації Руху Світло-Життя. Тим разом молоді люди роздумували над тим, ким так насправді є для них Христос (згідно Кол1,15 і Йо1,1).В реколекціях, котрі провів о.Мирослав Заяць, с.Кароліна та аніматори взяло участь понад 40 дівчат та хлопців.

Детальніше
Рік нашого люблячого Засновника - блаженного Едмунда Бояновського,

2013-11-14

Від 14 листопада 2013 до 14 листопада 2014 р. Б. у нашій монашій родині, і не тільки, відзначатимемо Рік нашого люблячого Засновника - блаженного Едмунда Бояновського, з нагоди 200-ї річниці його народження. Уже сьогодні запрошуємо вас розділити з нами нашу радість та вдячність за життя блаженного, а також заносити гарячі молитви за його заступництвом! http://www.sluzebniczki.org.ua/creation.html

Детальніше
ФЕСТИВАЛЬ

2013-11-14

Сестри Служебниці НДМ (РКЦ) 14 листопада, співучим дитячим фестивалем, проведеним в охоронці Сестер на Сихові, при парафії Святого Михаїла Архангела, розпочали святкування Року Блаженного Едмунда Бояновського — Засновника Згромадження. На фестиваль, що розпочався урочистою Євхаристією, прибув єпископ Харківсько-Запорізької Дієцезії Мар”ян Бучек, священники Львівської Архідієцезії, клерики ВДС з Брюхович, діти з охоронок Сестер зі Львова-Сихова, Борислава та Крисович, а також батьки, родичі та запрошені гості.

Детальніше
Реколекції для молоді

2013-10-25

25-27.10.2013 в нашому монастирі в Крисовичах, відбулися реколекції для молоді у формації Руху Світло-Життя, темою яких була - Дорога нового життя. Реколекції провели дієцезіальний модератор о.Мирослав Заяць, з допомогою с.Кароліни, клериків ВСД з Брюхович та аніматорів.У формації взяло участь понад 50 молодих людей з Львівської Архідієцезії. Молодь ближче познайомилась з Рухом , поглибила свою віру та гарно потішилась у спільноті.

Детальніше
ФАТІМА

2013-10-13

Фатіма-ось так ми назвали наш виступ.Чому?Цю шдею подала наша Ірина зі спільноти. Цього року, ще 13 жовтя Папа Франциск віддав світ непорочному сецю Марії у Фатімі. Ми знали, що ми вибираємо не легку нам роботу, але спільнота просила - Сестро напишіть сценарій, разом ми дамо раду.

Детальніше
Реколекції для хористів

2013-10-13

В днях від 13-15.XII Сестри Служебниці НДМ провели в Крисовичах, Мостиського району, реколекції для дівчат, що належать до парафіяльних хорів. В реколекціях взяли участь 28 дівчат зі Сихова, Самбора, Блозви, Чишок та Крисович. В суботу 14.XII вправи з літургійного співу та музики провів для учасниць реколекцій о. Кшиштоф Шебля, префект МВДС з Брюхович.

Детальніше
РЕЛІГІЙНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ 

2013-10-01

Папа Йоан Павло ІІ в одній з проповідей звернувся до батьків, пропонуючи їм немовби рецепт на добре людське та релігійне виховання дітей. Він казав: «Якщо хочете оборонити ваших дітей перед деморалізацією та духовною пусткою, які пропонує світ через різні середовища, (…) оточіть їх теплом вашої батьківської любові та дайте їм приклад християнського життя». Короткий рецепт Папи: любов та приклад християнського життя.

Детальніше
САЛЕТИНСЬКА ЗУСТРІЧ МОЛОДІ

2013-08-22

З 22 по 25 серпня, с.Кароліна разом з сестрою Камілою взяли участь у IX Салетинській зустрічі молоді на тему «Життя під прицілом», котра відбулася в Санктуарії Матері Божої Салетинської (костелі св. Миколая) у Лановичах, що на Львівщині. В зустрічі взяла участь понад сотня молодих людей з України, Білорусі, Польщі та Камеруна разом із священиками, семінаристами та сестрами монахинями. Для учасників зустрічі підготували конференції о. Микола Лесків з Червонограда, с. Кароліна Баран з Крисович та о. Роберт Глодовський MS з Буська.

Детальніше
ОАЗА НОВОГО ЖИТТЯ

2013-08-02

З 02/08 по 16/08 в Язлівці відбулася ОАЗА НОВОГО ЖИТТЯ у формації Руху Світло-Життя, котрі провів дієцезіальний модератор о.Мирослав Заяць з допомогою 4 аніматорів. В ОАЗІ І ступеня взяли участь 35 учасників.

Детальніше
Вічні обіти в Згромадженні Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.

2013-08-02

2 серпня 2013 року в нашому Згромадженні відбулася радісна подія шестеро сестер склали вічні обіти - чистоти, убогості та послуху. Однією з них була с.М.Ганна Грицишин з України. Радіємо разом з сестрами та дякуємо Богові за дар їхнього життя та покликання!

Детальніше
15-денна Оаза Дітей Божих в Долині

2013-06-27

27 червня по 12 липня відбулася 15-денна Оаза Дітей Божих в Долині, в якій взяло участь 32 дітей з Львівської архидієцезії. Реколекції провели о. Назар Білик, диякон Львівської духовної семінарії Микола Біскуп, сестра Кароліна Баран, Служебниця НДМ і 6 аніматорів: Максим Седунов, Юлія Глоговська,Мар’юш Гібала, Евеліна Здзьобек, Кароліна Кавчук ,Ірина Ткачук, Кожен з яких мав свою групу дітей, якою опікувався протягом усіх реколекцій.

Детальніше
Зустріч та створення спільноти з хором з парафії Святого мученика Станіслава та блаженної Кароліни Кузки в Лезьнє ( Польща)

2013-05-24

З 24-26 травня сестра Кароліна з с.М.Еміліаною та 4 дівчатами з хору парафіального з парафії Матері Божої Фатімської, що в Крисовичах, на запрошення отця Кшиштофа Саган та керівників припарафіального дитячого хору Павла та Рафала, відвідали Парафію Святого мученика Станіслава та блаженної Кароліни Кузки в Лезьнє ( Польща) з метою обміну досвідом та створення спільноти.

Детальніше
Формаційна зустріч  Аніматорів Руху Світло-Життя I і II року

2013-05-01

Робочий тиждень підійшов до свого завершення, а молодь з Львівської Архідієцезії приїхала в с.Крисовичі на зустріч І та ІІ формаційного року. Серед буднів, справ, уроків, пар чи роботи це був і справді час благословенний Господом, Роздумуючи про Слово Боже, роль молитви та її місце в нашому повсякденному житті, ми не лише збагатились Словом, але й побачили присутність Бога в ближньому.

Детальніше
Містерія "Страсті Ісуса Христа"

2013-04-28

У Вербну неділю в парафії св. Архангела Михаїла по закінченні Святої Меси відбулась Містерія "Страсті Ісуса Христа", котру приготувала нова театральна спільнота сихівської парафії Римо-Католицької Церкви м. Львова. У містерії брали участь як молодь, так і дорослі. Не кожна парафія може похвалитись таким професійним театром. Сценарій вистави включав як Біблійні перед пасхальні події, так і сценки з життя сучасної молоді. Дуже актуальними були сцени аборту та

Детальніше
 На реколекціях для дівчат вчили пробачати

2013-04-12

Як пробачати іншим і собі та як просити пробачення? Про це розповідали на реколекціях для дівчат, які тривали з 12 по 14 квітня у монастирі Сестер Служебниць НДМ в с. Крисовичі на Львівщині. Послухати науки приїхало 30 дівчат віком від 15-ти років з Мостиського району та зі Львова. Реколекції провадив отець Станіслав Нуцковський OFM Conv., який служить в Борисполі. У перший день реколекцій, п’ятницю, учасники молитовно пройшли хресною дорогою, що була побудована на основі притчі про милосердного батька. Це допомогло «зупинитися» на життєвих подіях та вчинках, через які потребуємо прийти і просити пробачення в Отця та тих, хто нас оточує

Детальніше
 Кардинал Йоахім Майснер

2013-04-07

У неділю, 7 квітня 2013 р. парафію св. Архангела Михаїла (Львів-Сихів) відвідали дуже відомий кардинал Йоахім Майснер (Joachim Meisner) – архієпископ і митрополит Кельну в Німеччині, Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький зі своїми секретарями.

Детальніше
Карнавал в Охоронці

2013-02-06

6 лютого для всіх дітей і батьків з Охоронки був організований карнавал. Цілий день діти змогли провести в костюмах олюблених казкових героїв, брати участь у цікавих іграх і конкурсах, що приготували с.М. Каміла та с.М. Октавія ну і звичайно досхочу натанцюватися перед Великим постом. Також активну участь приймали батьки дітей та отець Яцек з отцем Володимиром.

Детальніше
«Пішли у темряві за Світлом!» Реколекцій для молоді,  9-13 січня 2013р.

2013-01-09

В день приїзду, кожен з 52 учасників отримав нотатник учасника реколекцій, тзв. духовний щоденник, котрий мав допомогти і заохотити молодь через записування асоціацій, повязаних з кожним пунктом програми дня, плідно переживати зустріч з Богом....

Детальніше
Вертеп при парафії Св. Архистратига Михаїла

2013-01-06

У неділю 06.01 на Сихові відбувся вертеп. Участь приймали діти, молодь і старші парафіяни. Підготовка до вертепу розпочалась від листопада. Вертеп приготувала с.Камілв

Детальніше
Свято Миколая в охоронці при парафії Св. Архистратига Михаїла

2012-12-19

19 грудня 2012 року усі діти з охоронки з нетерпінням очікували на прихід Св. Миколая. Цей день розпочався Службою Божою, а після обіду Сестри Служебниці НДМ (сестра М. Октавія та с. М. Каміла) з дітьми приготували чудовий виступ! Усі діти отримали багато подарунків!

Детальніше
Адвентові реколекції

2012-12-14

Вірити... Вибирати... Бути вільним, свобідним... Чи це реально в сьогоднішньому світі? ТАК! І в цьому правдиво переконалося 32 дівчат, котрі взяли участь в Адвентових реколекціях, що відбулися 14-16 грудня в монастирі Сестер Служебниць НДМ в Крисовичах, Мостиського району.

Детальніше
ОАЗА  Нового Життя І  і ІІ року  формації

2012-11-23

В днях від 23-25.11 в нашому монастирі відбулась Оаза Нового Життя I і II року формації на тему:"Що таке Євангелізація і як це робиться?" В реколекційній зустрічі, котру провів дієцезіальний модератор Руху Світло життя о.Мирослав Заяць з допомогою сестри Кароліни, диякона Івана та клірика Казимира, взяли участь 44 молодих людей! Був це дуже багатий, інтенсивний, і маємо надію плідний час!

Детальніше
РЕЛІГІЙНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

2012-07-08

У повсякденному житті ми неодноразово приймаємо на себе різні обов’язки. Наприклад, під час дорожнього руху, чи в місцях праці, або всюди там де існують кодекси прав та обов’язків. Можливо ми неодноразово досвідчили негативих наслідків нехтування цими обов’язками. Однак набагато серйознішим від нехтування земними обов’язками є нехтування обов’язку релігійного виховання дітей, обов’язку прийнятого перед Богом. Найбільша кривда, що її можуть батьки вчинити своїм дітям, - це випустити їх у світ без релігійного виховання. Німецький кардинал Фавльгабер казав: «найтемніша тінь, яка може впасти на гріб батьків, - це тінь дитини, що виросла без релігійного виховання»

Детальніше
Вічні обіти СЕСТЕР СЛУЖЕБНИЦЬ НЕПОРОЧНОЇ ДІВИ МАРІЇ

2012-07-08

Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії 2 серпня відзначало радісну подію: відразу десятеро сестер склали вічні обіти - чистоти, убогості та послуху. Однією з цих сестер була с.М.Каміла Садова з України. Урочистість відбулась в Лєсьніци Опольській (Польща).

Детальніше
У неділю 8 липня закінчилась 15-денна ОАЗА Дітей Божих в Язлівці, в якій взяло участь 90 дітей з Львівської Архідієцезії.

2012-07-08

оловним організатором Оази Дітей Божих був о. Мирослав Заяць, модератор Руху Світло-Життя у Львівській Архідієцезії, йому допомагали о.Даріуш Пєхнік, о.Володимир Росоловський, сестри Служебниці НДМ (РКЦ) - с.Кароліна та с.Серафіна, а також 9 аніматорів. Був це час добрий та благословенний, який не тільки зміцнив духовні та фізичні сили учасників, але дозволив також набратися більше знань та добрих навиків на майбутнє. Як саме виглядала Оаза та що внесла в життя дітей,

Детальніше
Реколекції “10 Кроків До Християнської Зрілості”

2012-05-28

З 28.05 по 07.06 в монастирі Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, (c.Крисовичі, Мостиського р-ну), відбулися реколекції “10 Кроків До Християнської Зрілості” у формації Руху Світло-Життя, котрі провів дієцезіальний модератор о.Мирослав Заяць з допомогою сестри Кароліни та двох аніматорів з Польщі. Під час реколекцій, молодь зосередилася передусім на підготовці себе як зі сторони духовної так і практичної до служіння на Оазах Божих дітей в нашій Архідієцезії, які відбудуться в червні та липні місяці. Під час реколекцій молодь взяла активну участь в закінченні Євхаристійного Конгресу у Львові, опікуючись міністрантами.

Детальніше

  V формаційна зустріч кандидатів на аніматорів Руху Світло-Життя Львівської Архідієцезії РКЦ

2012-04-20

Слава Ісусу Христу!, 20-22 квітня 2012 року, відбулася вже V формаційна зустріч кандидатів на сила про розвиток Руху Світло-Життя в Архідієцезії; молилась за священників, котрі провадитимуть 15-денні оази літом, а також за молодь та дітей, котрі візьмуть в них участь.

Детальніше
ІV формаційна зустріч кандидатів на аніматорів 
Руху Світло-Життя

2012-04-16

Слава Ісусу Христу! В Крисовичах, що на Львівщині, 16-18 березня в монастирі Сестер Служебниць НДМ www.sluzebniczki.org.ua відбулася вже ІV формаційна зустріч кандидатів на аніматорів Руху Світло-Життя, яку провели о. Мирослав Заяць, модератор Руху у Львівської Архідієцезії, сестра Кароліна Баран, Служебниця НДМ і диякон Іван Ходонович. У формації взяли участь 34 особи. Зустріч розпочалася Євхаристією та Хресною Дорогою, після якої мало місце впровадженння в тему Харизми Руху Світло-Життя та зустріч в групах.

Детальніше
Великопісні реколекції для дівчат

2012-03- 23

В днях від 23-25.03 в монастирі Сестер Служебниць НДМ, що в Крисовичах, під проводом о. Якова Гонцяж, домініканця та Сестер Служебниць відбулися великопосні реколекції для дівчат, в яких взяло участь 23 дівчини. Тема реколекцій " Ісус - знак протиріччя" виявилась, як ділилися учасниці потрібною та дуже корисною. В щоденності живемо в натовпі. В більшому чи меншому, але в натовпі, котрий нас втягує, на нас в якійсь мірі впливає, а навіть керує нами. Це натовп класу, групи, товариства.

Детальніше
" Коли молишся, будь як гора, нерухома в тиші - її думки своїм корінням доторкаються вічності!"

2012-02-24

В монастирі Сестер Служебниць НДМ( РКЦ), в Крисовичах 24-26 лютого відбулася ІІІ формаційна зустріч кандидатів на аніматори Руху Світло-Життя. У зустрічі взяло участь 31 особа. Головним організатором зустрічей є о. Мирослав Заяц, модератор Руху Світло-Життя у Львівській Архідієцезії, йому допомагали Сестри Служебниці, диякон Андрій Гано і клерик Назар Білик з Вищої Духовної Семінарії РКЦ, що в Брюховичах. Провідною темою зустрічі була молитва. Під час праці в групах, молоді люди задумувались над питанням: "що таке молитва і як добре молитися, щоб молитва була милою Господу і корисною для мене?" Висновок один: молитва - це зустріч з Богом, до якої треба заздалегіть підготуватись! Кожен з нас має також віднайти свій спосіб молитви, але це завжди має бути особиста розмова з моїм Отцем, котрий дав мені життя і прагне мого добра та щастя!...

Детальніше
Рух Світло-Життя – один зі способів служити Богові

2012-02-01

Отче Мирославе, розкажіть, будь ласка, коротко про виникнення Руху Світло-Життя. Як з реколекцій для міністрантів утворився Рух, що охоплює вірних різного віку та стану? Цей Рух, який також називається oазовим, розпочався на території Катовіцької Архідієцезії. Початок Руху припадає на 1954 рік, саме тоді відбулася перша Оаза Дітей Божих, яку провів засновник Руху та перший його модератор Слуга Божий о. Францішек Бляхницький (24.03. 1921 – 27.02.1987). Основним джерелом нових освітніх ідей о.Францішка була реальність живої віри, що визначала всю динаміку його життя. Отець Францішек Бляхницький майстерно проаналізував ситуацію, яка була тоді в Церкві, оцінив стан релігії в контексті богослів‘я і зробив відповідні до цього дії. У пастирському служінні, яке він звершував, він прагнув до безперервної освіти молодого покоління через призму катехуменального служіння і катехизації під заступництвом Пречистої Матері Божої. Те, що катехизацію о. Францішек розпочинав від ролі Хреста, мало для Руху Світло-Життя принципове значення.....

Детальніше
Жити Словом Божим
aside image