Коли думаю про смерть... сподіваюся на воскресіння!
Коли думаю про смерть... сподіваюся на воскресіння!
Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (cілезькі)
Congregatio Sororum Servularum Beatae Mariae Virginis Immaculatae Conceptae  -  de silesia
2019 - Рік Святості Подружжя і Сім'ї
Родини потребують нашої молитви!
"Я - хліб життя. Хто приходить до Мене - не голодуватиме; хто вірує в Мене - не матиме спраги ніколи" /Ів. 6, 35/
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних і запали в них вогонь своєї любові.
«Так, я хочу іти за Тобою, Господи!»

«Досить тобі моєї благодаті, бо моя сила виявляється в безсиллі»2 Кор 12,9

 Ці слова Святого Письма, до сьогоднішнього дня супроводжують мене у житті. 

Я народилася в Стрілецькому, Мостиського району в добрій католицькій родині. Мені дуже подобалося грати у футбол, займатися спортом, проводити час з друзями, це було усе моє життя. На жаль, настав момент, коли вони  стали  для мене важливіші за Господа…

Дні минали,  я розуміла як день за днем віддаляюся від Ісуса… молитви… Церкви… Але Ісус не залишив мене, поставив на моїй дорозі добру подругу, котра одного разу запропонувала мені піти з нею на Святу Месу. Тоді я зрозуміла, що спорт, м’яч, друзі, вони можуть зачекати, Бог важливіший. 

Прийшов момент вибору майбутньої професії, дороги життя. 

Я познайомилася зі спільнотою  Еммануель, яка тоді організувала молодіжні зібрання в нашій парафії. Ці зустрічі були  для мене дуже важливими , особливо Адорації  Пресвятих Дарів.

З Сестрами  Служебницями  я ближче познайомилася коли почала співати в парафіяльному хорі, їхнє служіння завжди привертало мою увагу.

Тоді приходили перші думки про монастир… Влітку,  після захисту дипломної роботи, я вирішила поїхати з друзями до Польщі та взяти участь в молодіжному форумі  в Ченстохові, і там вперше порозмовляла з сестрою про те, що відбувається в мені, хоча далі була переконана, що монаше життя це не для мене.

Мені дуже хотілося мати свою сім'ю, проводити час з друзями. Важливим моментом стали для мене реколекції у січні 2014 року у Сестер Служебниць в Крисовичах, де вперше в серці я сказала : «Так, я хочу іти за Тобою, Господи!» Перед остаточним вступом в  монастир, у мене було чимало сумнівів… Для моїх батьків, родини, моє рішення було великою несподіванкою, їхні слова на прощання я ніколи не забуду: «Будь щасливою, про нас не турбуйся!» 

7 вересня 2014 року, я вперше переступила поріг  монастиря сестер Служебниць НЗ ПДМ. Розпочала формацію, а 12 серпня 2018 року я склала свої перші монаші обіти.

Дякую Тобі, Господи, за цю дорогу, на яку Ти мене запросив, якою ведеш і вестимеш. Твоя сила діє в моїй слабкості, де я не домагаю, Ти там і мені допомагаєш! Дякую, Господи! Я щаслива з Тобою, і я хочу служити Тобі до кінця життя. Веди мене, Господи.

Сестра Марія Юлія Росоловська

Жити Словом Божим
aside image